OBSAH
EN RU
RECEPCE

Umění léčit

UMĚNÍ LÉČIT - BUDOUCNOST ZAČÍNÁ DNES

Klinika Dr. Pírka vstupuje do budoucnosti. S hrdostí na svou historii, kdy si připomínáme okamžik založení před 90 lety MUDr. Antonínem Pírkem, a další okamžik znovuzrození před 30 lety, kdy z rozhodnutí rodiny Pírkovy začala vznikat moderní soukromá nemocnice v duchu svého zakladatele.

Na jeho počest, i jako závazek našich služeb, jsme se rozhodli pro nové motto Kliniky Dr. Pírka - umění léčit. A jsme připraveni ho naplňovat.

Základním principem je profesionální a individuální přístup ke každému našemu klientovi, osobní péče a pocit maximálního bezpečí. Máme skvělý lékařský a zdravotnický tým. Máme také nejmodernější vybavení operačních sálů v nemocnici a jednotlivých ambulantních provozech. 

Poskytujeme péči na evropské úrovni, ověřenou certifikovanými a ověřenými postupy, bez experimentů na pacientech. Zároveň sledujeme světové trendy a umožňujeme tak klientům přístup k ověřeným metodám na nejvyšší možné úrovni.

Abychom toho byli schopni dosáhnout vysíláme naše lékaře a zdravotníky na mezinárodní kurzy a kongresy, a upevňujeme si pozici vyhledávané soukromé nemocnice v oborech ortopedie, chirurgie, chirurgie ruky, a dalších.

Rozvojový program Kliniky se opírá o investice do moderních technologií. Nové pracoviště magnetické rezonance zajistí významné zkrácení a zpřesnění diagnostiky pacientů s ortopedickými a neurologickými obtížemi. Budeme schopni plánovat 3D operační výkony, a připravujeme se tak i na robotické operace v ortopedii, které nás zařadí mezi evropská centra využívající této špičkové americké technologie při operacích kloubů.

Novým pavilonem zobrazovacích metod to ale nekončí. Máme i další vize, například projekt oddělení následné rehabilitační lůžkové péče, a další projekty. 

Budoucnost Kliniky Dr. Pírka začíná již dnes, a píšeme ji každý den. 

MUDr. Stanislav Najman, ředitel Kliniky Dr. Pírka / leden 2023

Umění léčit

MUDr. Miroslav Pírek, vnuk zakladatele Kliniky Dr. Pírka, se na pracovní návštěvě setkal s ředitelem kliniky, MUDr. Stanislavem Najmanem, a zástupcem ředitele Ing. Pavlem Koženým, Ph.D. Hlavním bodem jejich jednání byl budoucí program, který Klinika Dr. Pírka předkládá ke schválení na ministerstvo zdravotnictví a zdravotní pojišťovny.

Umění léčit

MUDr. Miroslav Pírek a MUDr. Stanislav Najman jednali také o probíhajících a budoucích projektech v chirurgii a ortopedii – například o zavádění nových léčebných postupů, rozvoji mezinárodní spolupráce při vzdělávání lékařů Kliniky, a o dokončení a plánovaném otevření budoucího pavilonu zobrazovacích metod.