OBSAH
EN RU
RECEPCE

Chirurgie

Ordinační doba, telefon: 326 332 991 / 326 375 434

Po   7:00 - 15:00

Út    7:00 - 15:00

St    7:00 - 15:00

Čt    7:00 - 15:00

Pá   7:00 - 15:00

MUDr. Petr Podzimek, primář

Chirurgické oddělení Kliniky Dr. Pírka, vedené primářem MUDr. Petrem Podzimkem patří k základním pilířům činnosti Kliniky.

Zkušení operatéři se věnují především všem zákrokům břišní chirurgie, všeobecné chirurgie - operací na trávícím traktu, operacím žil dolních končetin, základní onkochirurgii – operacím prsu, tlustého střeva, konečníku a dalším výkonům.

Operace se provádějí laparoskopicky i klasickým způsobem. Klinika Dr. Pírka zavádí nejnovější postupy chirurgických operací, které umožňují péči s kratší dobou hospitalizace - v indikovaných případech i v jednodenním režimu.

 

Klinika Dr. Pírka nabízí v oblasti chirurgie:

  • Operace kýly, slepého střeva a žlučníku
  • Operace žil dolních končetin
  • Operace hemoroidů
  • Operace prsu a další výkony chirurgie

 

Na lůžkové části jsou prováděny výkony především břišní chirurgie, chirurgie prsu, proktochirurgie (konečníku), operace žil dolních končetin a spektrum měkkotkáňových operací.

V břišní chirurgii jsou prováděny operace s cílem nejšetrnějšího operačního postupu. Standardně jsou prováděny laparoskopické operace žlučníku, kýly, nádorů tlustého střeva. Rovněž jsou prováděny klasické operační výkony.

Z onkochirurgie se Klinika věnuje především chirurgickému řešení nádorů prsu, nádorů tlustého střeva a konečníku. Operace nádorů prsu se provádí se zaměřením na prs zachovávající výkony. Standardem jsou rovněž ultrazvukem navigované operace prsu a detekce sentinelové uzliny. V případě onkologických onemocnění spolupracujeme s onkologickým centrem Krajské nemocnice Liberec k zajištění předoperační a pooperační léčby.

Odborné konzultace v ambulancích s objednáním na čas: telefon 326 332 991 / 326 375 434. Osobní přístup ke každému klientovi, s návazností na pooperační péči. 

 

Pracoviště jednodenní chirurgie - info:

Chirurgie

Bezpečí a jistota pro pacienty - to je motto chirurgického oddělení primáře MUDr. Petra Podzimka.

Chirurgie

Laparoskopické a klasické chirurgické operace probíhají na moderních operačních sálech.

Chirurgie

Nejnovější postupy chirurgických operací umožňují kratší dobou hospitalizace.