OBSAH
EN RU
RECEPCE

Plastická chirurgie

Plastická chirurgie nabízí estetické výkony v celé šíři. Konzultace a malé výkony plastické a estetické chirurgie se provádí ambulantně.

Větší výkony jsou na základě předchozí konzultace prováděny při hospitalizaci.

Výkony plastické a estetické chirurgie se provádí na Klinice Dr. Pírka. V případě mimořádně náročných výkonů a řešení estetických následků po onkologické léčbě je úzká návaznost na klinické pracoviště fakultní nemocnice Na Bulovce.

Plastická chirurgie Kliniky Dr. Pírka:  

  • Odstranění vrásek,
  • Operace víček
  • Plastické operace obličeje
  • Operace břicha, operace prsu
  • Liposukce
  • Ostatní operace plastické chirurgie (bez plastické operace nosu)

 

Plastický chirurg v ambulanci: MUDr. Radek Lhotský

Absolvoval odbornou stáž zaměřenou na estetickou a rekonstrukční plastickou chirurgii obličeje na klinikách v Rotterdamu v Holandsku a v Gentu v Belgii. Působil mimo jiné jako sekundární lékař na Klinice plastické chirurgie a popálenin v Manchesteru ve Velké Británii. V oboru plastické chirurgie se specializuje na chirurgii ruky, z hlediska estetické chirurgie na obličej a operativu prsou. Provádí rovněž ostatní výkony plastické a estetické chirurgie s aplikací moderních operačních postupů.

Odborné konzultace MUDr. Radek Lhotský - 2x týdně s objednáním na čas: recepce: 326 332 991. Osobní přístup ke každému klientovi. Zajistíme provedení operačního výkonu lékařem provádějícím konsultaci s osobní péčí lékaře. Termíny operací přizpůsobíme s maximální péčí podle časových možností pacientů.

 

Plastická chirurgie

Plastická chirurgie. Malé výkony plastické a estetické chirurgie se provádí ambulantně.

Plastická chirurgie

Plastická chirurgie nabízí estetické výkony v celé šíři.